8/13/2011

Czas na zmiany.

Nie, nie odchodzę.
Pomęczę was jeszcze trochę. Pogotuję i wstawię na bloga.
Jednak chciałabym wprowadzić trochę zmian. Zacznijmy od najważniejszej. Założyłam nowego bloga krolewskieprzysmaki i od tej pory zamierzam prowadzić dwie strony.
Nie kasuję sniadaniowychinspiracji, za dużo serca włożyłam w tego bloga, ale zmieni się trochę jego wygląd i sposób dodawania nowych postów.
Będą tu pokazane jedynie inspiracje na śniadania. Zdjęcie i krótki opis. Coś jak na blogu Slyvvi poranneinspiracje, albo posiłek-mistrzow autorstwa Panny L. Nie uda mi się jednak dodawać notek codziennie, jak robią to wcześniej wymienione blogerki, ale postaram się umieszczać je jak najczęsciej.

Kolejny mój blog będzie ze wszystkimi moimi przepisami. Zarówno tymi na obiad, kolację czy podwieczorek. Może poprowadzę również coś w rodzaju pamiętnika.
Strona zostanie niebawem otwarta. Czekajcie na pierwszy wpis, bo nie mogę się doczeć aż podzielę się z wami moimi przepisami.

PS. Przepraszam, że ostatnio bardzo rzadko komętuję wasze blogi, ale naprawdę trudno mi znaleźć na to czas. Mam nadzieję, że wybaczycie mi, a ja postaram się nadrobić straty.

3 komentarze:

  1. No to z niecierpliwością czekam na otwarcie i twoje pomysły na różne dania ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, chętnie będę zaglądać na Twojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czekamy z nieukrywaną ciekawością, co się znajdzie na drugim blogu :)

    OdpowiedzUsuń